25 Aralık 20188,686 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Nohut Modeli Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu
İki Şişle Nohut Modeli Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

İki Şişle Nohut Modeli Patik Yapılışı Açıklamalı Videolu

Herkese merhaba sevgili hanımlar, Rabbim karakışın felaketlerinden bizleri korusun, dışarda olan hayvanlara merhametiyle muamele etsin. Kolay Patik Modellerinden olan ve şişle örülen İki Şişle Nohut Modeli Patik Yapımı videosunu sizlere sunmak istiyorum.

İki Şişle Nohut Modeli Patik Yapımı
İki Şişle Nohut Modeli Patik Yapımı

Örgüye yeni başlayanların bile kolayca örebileceği bir Patik Modeli. İki şişle örülen bu patiğe 54 ilmekle başlıyorsunuz. Patiğin üst kısmına nohut örneği koyuluyor ve kenarına ip takmak için delikler yapılıyor. Emel hanım beyaz iple yapmış, oldukça da güzel olmuş. Bu Patik Örneği hakkında yorum, görüş ve fikirlerinizi aşağıda belirtirseniz sevinirim.

Önceden sizler için paylaşmış olduğum İki Şişle Desenli Tarz Patik Modeli Yapımına bakmak isterseniz linke tıklayarak bakabilirsiniz.

Bu Çok Kolay Patik Örneği olan İki Şişle Nohut Modeli Patik Nasıl Yapılır? videosunu bizler için hazırlayan Emelce Örgüler youtube kanalına teşekkürü bir borç biliriz.

İki Şişle Nohut Modeli Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-43 patik-modelleri-56 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-66 patik-modelleri-70 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN