12 Şubat 20194,406 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Yapımı Videolu
İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Yapımı Videolu

İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Yapımı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle kolay bayan patik örnekleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki ayaklarınızda çok güzel duracak olan bu İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz kızlar.

İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Yapılışı
İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Aşkı Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerinde ki desenlerine en az benim kadar hayran kalacağınız bu Kilim Desenli Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman evvel sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Bayan Patik Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu İki Şişle Baklava Motifli Haroşa Patik Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-13 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-72 patik-modelleri-67 patik-modelleri-1 patik-modelleri-66 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN