13 Aralık 20183,933 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle İşlemeli Patik Modeli Yapılışı Videolu
İki Şişle İşlemeli Patik Modeli Yapılışı Videolu

İki Şişle İşlemeli Patik Modeli Yapılışı Videolu

Merhaba değerli hanımlar, uzun zamandır kar yağmazken yeniden kar yağması herkesi mutlu etti. Rabbim bizleri kıtlık ve kuraklıkla imtihan etmesin, suyun ve yiyeceğin kıymetini bilenlerden olalım. 2019 İki Şişle Patik Modellerinden olan bu güzel üzerinde işlemeler olan İki Şişle İşlemeli Patik Modeli Yapımı anlatımlı videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

İki Şişle İşlemeli Patik Modeli Yapımı
İki Şişle İşlemeli Patik Modeli Yapımı

Geleneksel Patik Modellerinden güzel ve örmesi kolay bir patik örneği. Patik örmek istiyorsanız iki şişle örmeniz gerçekten çok kolay, öyle ki bir günde, vaktiniz varsa birkaç çift patik örebilirsiniz. İki şişle örmesi beş şişle veya tığla örmekten inanın çok daha kolay. Patiği ördükten sonra üzerindeki desenleri iğne ve iplikle işliyoruz. Çeyiz sandıklarına konulacak kadar güzel bir patik meydana geliyor.

Yine önceden paylaşmış olduğum diğer bir modelimiz olan 2019 Tığ İşi Çeyizlik Gelin Patik Modeli Yapılışına şiddetle bakmanızı tavsiye ediyorum.

Bu İki Şişle Kolay Patik Örneklerinden olan İki Şişle İşlemeli Patik Modeli Nasıl Yapılır? videosunu bizler için hazırlayan Maviden Örgüler youtube kanalına şükranlarımızı sunuyoruz.

İki Şişle İşlemeli Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-87 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-67 patik-modelleri-18
BIR CEVAP YAZIN