22 Aralık 201811,283 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Desenli Tarz Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
İki Şişle Desenli Tarz Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

İki Şişle Desenli Tarz Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 şiş örgü patik örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki sizlerin de gördüğü ilk andan itibaren çok beğenip tercih edeceğiniz bu İki Şişle Desenli Tarz Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

İki Şişle Desenli Tarz Patik Modeli Yapımı
İki Şişle Desenli Tarz Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Maviden Örgüler Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve desenli patiklerin son dönemlerde olmazsa olmazlarından olan bu Şiş Örgü Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Desenli Patik Modellerinden olan ve yapımı da bir o kadar göze çok şık gelen bu Yaprak Desenli Beş Şiş Patik Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattığı bu İki Şişle Desenli Tarz Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şişle Desenli Tarz Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-8 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-43 patik-modelleri-9 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-27 patik-modelleri-67 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN