16 Şubat 20191,345 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
İki Şişle Çeyizlik Yaprak Desenli Patik Yapılışı Videolu
İki Şişle Çeyizlik Yaprak Desenli Patik Yapılışı Videolu

İki Şişle Çeyizlik Yaprak Desenli Patik Yapılışı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle 2019 desenli şiş işi patik modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu İki Şişle Çeyizlik Yaprak Desenli Patik Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

İki Şişle Çeyizlik Yaprak Desenli Patik Yapımı
İki Şişle Çeyizlik Yaprak Desenli Patik Yapımı

Tam anlamıyla Suzan Hobi Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte tercih edebileceğiniz bu Yaprak Desenli Patik Modelini umarım sizlerde kolaylıkla örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Desenli Patik Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu İki Şişle Kilim Desenli Dikişsiz Çarık Patik Yapılışına bakmanızı rica ediyoruz.

Suzan Hobi Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şişle Çeyizlik Yaprak Desenli Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şişle Çeyizlik Yaprak Desenli Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-1 patik-modelleri-66 patik-modelleri-70 patik-modelleri-33

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN