21 Aralık 20184,035 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle Bağcıklı Bot Patik Modeli Yapılışı Videolu
İki Şişle Bağcıklı Bot Patik Modeli Yapılışı Videolu

İki Şişle Bağcıklı Bot Patik Modeli Yapılışı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle desenli patik modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve şiş örgü yapmayı severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve o aralarında ki renk uyumuna hayran kalacağınız bu İki Şişle Bağcıklı Bot Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

İki Şişle Bağcıklı Bot Patik Modeli Yapımı
İki Şişle Bağcıklı Bot Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Renkli Hayat Bahçesi Patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son dönemlerde örgü botlarının olmazsa olmazlarından olan be bir o kadar da yapılışı da çok hoş olan bu Bağcıklı Patik Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda örebilirsiniz, şimdiden yapacakların ellerine kollarına sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Desenli Patik Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde ilk andan itibaren çok beğendikleri bu Çeyizlik Lale Desenli Patik Modeli Yapımına bakmadan geçen pişman olur.

Renkli Hayat Bahçesi Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattığı bu İki Şişle Bağcıklı Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şişle Bağcıklı Bot Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-10 patik-modelleri-8 patik-modelleri-43 patik-modelleri-56 patik-modelleri-9 patik-modelleri-51 patik-modelleri-6 patik-modelleri-67 patik-modelleri-18 patik-modelleri-70 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN