31 Mart 2020907 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Tavus Kuşu Örgü Yapılışı Videolu Açıklamalı
İki Şiş İle Tavus Kuşu Örgü Yapılışı Videolu Açıklamalı

İki Şiş İle Tavus Kuşu Örgü Yapılışı Videolu Açıklamalı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle 2020 anlatımlı örgü örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda bitirdikten sonra etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacakları bu İki Şiş İle Tavus Kuşu Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz.

İki Şiş İle Tavus Kuşu Örgü Yapımı
İki Şiş İle Tavus Kuşu Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Sevginin Emeği Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerinden olmazsa olmazlarından olan bu Tavus Kuşu Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık bayanlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Örgü Örnekleri 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu İki Şiş İle Renkli Zikzak Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Sevginin Emeği Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için de anlattıkları bu İki Şiş İle Tavus Kuşu Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

İki Şiş İle Tavus Kuşu Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN