23 Ocak 202011,149 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle İpli Lastik Örgü Yapılışı Videolu Anlatımlı
İki Şiş İle İpli Lastik Örgü Yapılışı Videolu Anlatımlı

İki Şiş İle İpli Lastik Örgü Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle lastikli iki şiş örgü örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu İki Şiş İle İplik Lastik Örgü Yapımını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

İki Şiş İle İpli Lastik Örgü Yapımı
İki Şiş İle İpli Lastik Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Çeyizlik Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Örgü Örnekleri 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İp Atlamalı Kolay Şiş Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçen pişman olur.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu İki Şiş İle İplik Lastik Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

İki Şiş İle İpli Lastik Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN