25 Şubat 2021546 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Boncuk Patik Örgü Yapımı
İki Şiş İle Boncuk Patik Örgü Yapımı

İki Şiş İle Boncuk Patik Örgü Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle patik örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını içtenlikle dile getirdikleri ve son zamanlarda gelin çeyizi örgülerinden göze de çok şık gelen bu İki Şiş İle Boncuk Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

İki Şiş İle Boncuk Patik Örgüsü
İki Şiş İle Boncuk Patik Örgüsü

Tam anlamıyla maviden patik örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz evde artan ipleriniz ile veya kendi sevip alacağınız ipler ile tercih edebileceğiniz bu yeni patik modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı patik örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Pullu Babet Patik Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu İki Şiş İle Boncuk Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Boncuk Patik Örgüsü Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-10 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-8 patik-modelleri-13 patik-modelleri-61 patik-modelleri-9 patik-modelleri-39 patik-modelleri-72 patik-modelleri-6 patik-modelleri-70
BIR CEVAP YAZIN