28 Mart 20201,477 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Ağaç Kökü Burgulu Bot Patik Yapılışı Videolu
İki Şiş İle Ağaç Kökü Burgulu Bot Patik Yapılışı Videolu

İki Şiş İle Ağaç Kökü Burgulu Bot Patik Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2020 bot patik örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak tavsiye ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik patiklerin de olmazsa olmazlarından olan bu İki Şiş İle Ağaç Kökü Burgulu Bot Patik Yapımını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

İki Şiş İle Ağaç Kökü Burgulu Bot Patik Yapımı
İki Şiş İle Ağaç Kökü Burgulu Bot Patik Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Aşkı çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu bUrgulu Bot Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Bot Patik Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Lastık Bot Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şiş İle Ağaç Kökü Burgulu Bot Patik Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Ağaç Kökü Burgulu Bot Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-20 patik-modelleri-13 patik-modelleri-25 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-70 patik-modelleri-33 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN