11 Aralık 20173,998 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş Düğmeli Bot Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
İki Şiş Düğmeli Bot Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

İki Şiş Düğmeli Bot Patik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlar, bugün bu İki Şiş ile yapılan sizlerinde görür görmez çok beğeneceğini tahmin ettiğim bu emelce bot patik modellerinden olan ve sadece sizlerin değil etrafınızda görenlerinden en az sizler kadar sevip en kısa zamanda örmek isteyeceğini tahmin ettiğim bu İki Şiş Düğmeli Bot Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyorum.

İki Şiş Düğmeli Bot Patik Modeli Yapımı
İki Şiş Düğmeli Bot Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler Modellerine layık olan ve benimde çok hoş bulduğum bu İki Şiş Bot Patik Modelini inşallah sizlerde güzelce örebilirsiniz, kolay gelsin hepinize.

Kolay Amigurumi Modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Amigurumi Kolay Oyuncak Tavşan Yapımına girip incelemenizi bir ablanız olarak rica ediyorum.

Emelce Orguler Youtube Kanalına İki Şiş Düğmeli Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Şiş Düğmeli Bot Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-80 patik-modelleri-4 patik-modelleri-85 patik-modelleri-61 patik-modelleri-75 patik-modelleri-39 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-1 patik-modelleri-66 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN