09 Ekim 20175,403 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş Babet Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
İki Şiş Babet Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

İki Şiş Babet Patik Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, birazdan gerçek bir el emeği olan Emelce Örgüler Örgü Çeşitlerinden olan en yeni babet patik modellerinden olan ve benim gerek işlemeleri gerekse renk uyumunu çok beğendiğim bu İki Şiş Babet Patik Modeli Yapımını şuanda sitemize ekliyorum.

İki Şiş Babet Patik Modeli Yapımı
İki Şiş Babet Patik Modeli Yapımı

Sadece günlük hayat için değil gelin adayı kızlarınız için de Çeyizlik Patik Örgü Çeşidi olarak ta tercih edebilirsiniz meleklerim, şimdiden yapmayı düşünenlerin elleri dert görmesin güzel günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Seveceğinizi tahmin ettiğim Yeni Erkek Bebek Yeleği Örneklerinden olan rengi ve desenleri ile sizi kendisine hayran bırakabilecek olan 0-6 aylık bebek yeleklerine bakmadan geçerseniz çok şey kaçırırsınız kızlar, eğer eliniz boş kalırsa eğer Şiş Örgü Patik Örneğini bitirdikten sonra fotoğraflarını göndermeniz rica ediyorum şimdiden hepinize kocaman teşekkürler ediyorum.

Her zaman olduğu gibi yine bizler için özenerek İki Şiş Babet Patik Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Emelce Orguler Youtube Kanalına başarılarının devamını gönderiyoruz.

İki Şiş Babet Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-80 patik-modelleri-8 patik-modelleri-13 patik-modelleri-56 patik-modelleri-75 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-6 patik-modelleri-67 patik-modelleri-18 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN