24 Şubat 20183,832 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
İki Renkli Tomurcuk Lif Yapılışı Türkçe Videolu
İki Renkli Tomurcuk Lif Yapılışı Türkçe Videolu

İki Renkli Tomurcuk Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, 6 Numara Tığ İle Tomurcuk Örgüsü severlerin zevkle yapabileceği bu yeni tomurcuk lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de gerçekten çok ama çok beğendiğim bu İki Renkli Tomurcuk Lif Yapımını sitemize ekliyorum kızlar.

İki Renkli Tomurcuk Lif Yapımı
İki Renkli Tomurcuk Lif Yapımı

Tam anlamıyla 2018 Canım Anne Lif Örneklerine yakışır olan bu 2018 Tığ İşi Tomurcuk Lif Modelini inşallah sizlerde en kısa zamanda yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçek Desenli Kolay Lif Modelleri 2018 çeşitlerinden olan benim de hayran kaldığım bu Kolay Çiçek Desenli Kare Lif Yapımına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum meleklerim.

Canım Anne Youtube Kanalına İki Renkli Tomurcuk Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Renkli Tomurcuk Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN