07 Aralık 20203,305 Görüntülenme0 Yorum
İki İşi Patik Örgüsü Yapımı
İki İşi Patik Örgüsü Yapımı

İki İşi Patik Örgüsü Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle patik örnekleri severlerin şiddetle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu İki Şiş Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki İşi Patik Örgüsü
İki İşi Patik Örgüsü

Tam anlamıyla canselin patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki ördüğünüzden sonra etrafınız da görenlerinde gözlerini alamayacakları bu kolay patik örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 patik örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu 2021 Kolay Patik Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek anlattıkları bu İki Şiş Patik Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki İşi Patik Örgüsü Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-11 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-18 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN