24 Ocak 20203,332 Görüntülenme0 Yorum
İğneden Tığa Yeni Oya Yapımı Anlatımlı Videolu
İğneden Tığa Yeni Oya Yapımı Anlatımlı Videolu

İğneden Tığa Yeni Oya Yapımı Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığa dönüşen oya örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren yazma kenarın işlemesinde tercih ettiğiniz den güzel günlerde kullanabileceğiniz bu İğneden Tığa Yeni Oya Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

İğneden Tığa Yeni Oya Yapılışı
İğneden Tığa Yeni Oya Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Yeni Tığ Oya Örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 2020 En Güzel Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İğneden Tığa Yeni Oya Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İğneden Tığa Yeni Oya Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN