19 Nisan 20202,397 Görüntülenme0 Yorum
İğneden Tığa Kolay Oya Yapılışı Açıklamalı Videolu
İğneden Tığa Kolay Oya Yapılışı Açıklamalı Videolu

İğneden Tığa Kolay Oya Yapılışı Açıklamalı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle basit tığ oyası işlemeleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren yazma kenarı işlemesi yapmak için sabırsızlandığım bu İğneden Tığa Kolay Oya Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

İğneden Tığa Kolay Oya Yapımı
İğneden Tığa Kolay Oya Yapımı

Tam anlamıyla Sunanın Oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz fular ve ya kolye kenarı işlemesi olarak ta tercih edebileceğiniz bu Kolay Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Tığ Oyası Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Çok Beğenilen Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Sunayla El İşleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu İğneden Tığa Kolay Oya Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

İğneden Tığa Kolay Oya Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN