23 Ağustos 20201,185 Görüntülenme0 Yorum
İğneden Tığa Badem Oyası Yapılışı Videolu
İğneden Tığa Badem Oyası Yapılışı Videolu

İğneden Tığa Badem Oyası Yapılışı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle tığ ile badem oyası örnekleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve ister yazma kenarına ister fular kenarına keyifle işleyip güzel günlerde kullanabileceğiniz bu İğneden Tığa Badem Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

İğneden Tığa Badem Oyası Yapımı
İğneden Tığa Badem Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Yeni Badem Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Çok Güzel Oya Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu İğneden Tığa Badem Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İğneden Tığa Badem Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN