27 Ağustos 20174,883 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
İğne Oyası Badem Çiçeği Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
İğne Oyası Badem Çiçeği Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

İğne Oyası Badem Çiçeği Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

İğne Oyası Badem Çiçeği Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Anlatım

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, bugün hepimizin çok sevdiği ve kullanmaktan zevk aldığı gerek desenleri gerekse de motifleri ile görenlerin gözlerini alacağını düşündüğüm bu En Güzel Bademli İğne Oyası Modellerinden olan şıklığı ve gösterişi ile de göz kamaştıran ve yapımı da bir o kadar eğlenceli olan İğne Oyası Badem Çiçeği Modeli Yapımını sizler için paylaşıyorum.

İğne Oyası Badem Çiçeği Modeli Yapılışı
İğne Oyası Badem Çiçeği Modeli Yapılışı

Ben inanıyorum ki canlarım sizlerde çok beğeneceksiniz inşallah, aşağıdaki Badem Çiçeği İğne Oyası Nasıl Yapılır? videosunu izledikten sonra beyaz bez parçasına bile nasıl yakıştığını göreceksiniz kızlar, bir de o Çeyizlik Oya İşlemesinin Güzel Yazma Kenarlarına ve Fular Kenarlarına yapıldığını düşünün, şimdiden yapacaklara merhametine ve affına muhtaç olduğumuz yüce rabbim kolaylıklar versin hayırlı ve güzel günlerde kullanmayı nasip eylesin.

Özenle ve emek vererek sizler için kısa süre önce sitemize eklediğimiz diğer bir En Yeni Moda İğne Oyası Örneklerinden olan Bademli Köprü Modeli İğne Oyası Yapımına bir ablanız olarak tüm içtenliğimle girip bakmanızı rica minnet ediyorum canlarım, eğer ki boş zamanınız olursa kızlar 2017 İğne Oyası Çiçek Motifli Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Tecrübesi ve kendine has güzel anlatımı ile bizlerinde öğrenmesi için İğne Oyası Badem Çiçeği Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırlayan Marifetli Eller Youtube Kanalına sizler aracılığı ile başarılarının devamını ve kucak dolusu şükranlarımızı iletiyoruz.

İğne Oyası Badem Çiçeği Modeli Yapılışı Videosu

2018 İĞNE OYALARI
2018-igne-oyasi-modelleri-45 2018-igne-oyasi-modelleri-102 2018-igne-oyasi-modelleri-1 2018-igne-oyasi-modelleri-29 2018-igne-oyasi-modelleri-62 2018-igne-oyasi-modelleri-79 2018-igne-oyasi-modelleri-7 2018-igne-oyasi-modelleri-52 2018-igne-oyasi-modelleri-101 2018-igne-oyasi-modelleri-58 2018-igne-oyasi-modelleri-60 2018-igne-oyasi-modelleri-61

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN