SPONSOR
31 Ağustos 20182,160 Görüntülenme0 Yorum
İçiçe Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
İçiçe Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

İçiçe Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sitemizde sizler için derlediğimiz bu lif örnekleri 2018-2019 çeşitlerine bakmayan pişman olur kızlar, diğer bir sizlere göstermek için oluşturduğumuz ve kullanımı da çok güzel olan bu İçice Yıldız Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

İçice Yıldız Lif Modeli Yapımı
İçice Yıldız Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Örnekleri Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ iş bilenlerinizin rahatlıkla yapabileceği bu Yeni Yıldız Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde hazırladığımız diğer bir bu Motifli Yıldız Lifleri 2018 çeşitlerinden olan ve banyonuza renk katacak olan bu Yıldız Lif Salkım Üzümlü Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgü Örnekleri Youtube Kanalına İçice Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İçice Yıldız Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN