13 Eylül 20191,313 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Hem Lif Hem Battaniye Yapımı Anlatımlı Videolu
Hem Lif Hem Battaniye Yapımı Anlatımlı Videolu

Hem Lif Hem Battaniye Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle Tığ İle Lif Modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım Bu Hem Lif Hem Battaniye Yapılışını sitemize ekliyoruz kızlar.

Hem Lif Hem Battaniye Yapılışı
Hem Lif Hem Battaniye Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik lifler niyetine tercih edebileceğiniz bu Güzel Lif Modelini umarım sizlerde zorlamadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Yeni Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla bakakaldıkları bu 2019 Kese Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Hem Lif Hem Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Hem Lif Hem Battaniye Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN