31 Temmuz 20183,151 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Havlu Kenarı Ve Uç Danteli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Havlu Kenarı Ve Uç Danteli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Havlu Kenarı Ve Uç Danteli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle en kolay havlu kenarı 2018 çeşitlerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra canlı renkleri ile evinize de bir hava katacak olan bu Havlu Kenarı Ve Uç Dantelli Yapımını paylaşıyoruz.

Havlu Kenarı Ve Uç Danteli Yapımı
Havlu Kenarı Ve Uç Danteli Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Havlu Kenarlarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve göze de hoş gelen bu Basit Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018 Motifli Havlu Kenarı Örneklerinden olan ve görenlerin de beğendiği bu Taşlı Havlu Kenarı Modeli Yapımına bakmadan geçen çok pişman olur.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına Havlu Kenarı Ve Uç Dantelli Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Havlu Kenarı Ve Uç Danteli Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
havlu-kenari-modelleri-tig-oyasi karanfil-havlu-kenar-oyasi igne-isi-uzum-havlu-kenari mor-cicek-havlu-kenari-igne-oya yeni-havlu-kenari-igne-oyasi-modelleri igne-isi-havlu-kenari-modeli igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari igne-oyasi-cicekli-kenar-oyasi igne-oyasi-havlu-kenari kenar-oyalari-havlu-igne-isi igne-oyasi-havlu-kenar-oyasi en-guzel-havlu-kenar-oyalari-cicekli-bocekli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN