17 Eylül 2021552 Görüntülenme0 Yorum
Harika Fıstıklar Tığ Oya
Harika Fıstıklar Tığ Oya

Harika Fıstıklar Tığ Oya

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle tığ işi oya modeli isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eğer isterseniz sevdikleriniz hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu yepyeni fıstıklı tığ oyasını sizlere sunuyoruz marifetli hanımlar.

Harika Fıstıklar Tığ Oyası
Harika Fıstıklar Tığ Oyası

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister kendi beğendiğiniz canlı renkler ile isterseniz de evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 oya modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Zincir Kalpli Tığ Oyası Yapımılinkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri bu fıstıklı Tığ oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Harika Fıstıklar Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN