30 Eylül 201714,212 Görüntülenme0 Yorum
Halkalı Çiçek Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
Halkalı Çiçek Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Halkalı Çiçek Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel hanımlar, bugün gerçekten Farklı El Örgüsü Örneğini görmenize vesile olacağım kızlar, canlı renkleri ile İğne Oyası Tadında Tığ Oyası Yapımı olan ve Şık Çiçek Motifli Tığ Oyası Modellerinden olan bu Halkalı Çiçek Tığ Oyası Yapılışını şimdi paylaşıyorum.

Halkalı Çiçek Tığ Oyası Yapımı
Halkalı Çiçek Tığ Oyası Yapımı

Eminim ki Yazma Kenarlarını işleyince ve ya Kolye Kenarına işleyince kullanmaya kıyamayacaksınız kızlar, bu Çiçek Desenli Tığ Oyasını Örneğini hata yapmadan hemencecik örmek istiyorsanız size tavsiyem aşağıdaki öğretici videoyu düzenli şekilde izleyiniz, şimdiden yapacakların ellerine kollarına sağlık güzel günlerde kullanmak nasip olsun.

Kısa bir zaman önce Kolay İğne Oyası severler için sitemize eklediğim İğne Oyası Pırpırlı Firkete Modeli Yapılışına bakmayı sakın ama sakın unutmayın, eğer eliniz boş kalırsa meleklerim Yeni Halkalı Çiçek Tığ Oyası Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Bizlerinde öğrenerek örmesi için zaman ayırarak Halkalı Çiçek Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına sevgilerimizi ve başarılarının devamını diliyoruz.

Halkalı Çiçek Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN