28 Kasım 2020573 Görüntülenme0 Yorum
Güzel Takım Lif Örgüsü Yapımı
Güzel Takım Lif Örgüsü Yapımı

Güzel Takım Lif Örgüsü Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif modelleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Güzel Takım Lif Örgüsünü sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Güzel Takım Lif Örgüsü
Güzel Takım Lif Örgüsü

Tam anlamıyla ören hanım liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda da çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu takım lif örgüsünü umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, şimdiden ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Anlatımlı Lif Örgüsüna bakın lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Güzel Takım Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güzel Takım Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli aycicegi-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN