10 Temmuz 20202,701 Görüntülenme0 Yorum
Güzel Çiçekli Çift Katlı Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu
Güzel Çiçekli Çift Katlı Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Güzel Çiçekli Çift Katlı Lif Yapılışı Açıklamalı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle çiçekli lif örgüleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Güzel Çiçekli Çift Katlı Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Güzel Çiçekli Çift Katlı Lif Yapımı
Güzel Çiçekli Çift Katlı Lif Yapımı

Tam anlamıyla Serpilin Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz sevdikleriniz için hediyelik niyetlerine tercih edebileceğiniz bu Çeyizlik Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Yeni Tasarım Örgü Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için anlattıkları bu Güzel Çiçekli Çift Katlı Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güzel Çiçekli Çift Katlı Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN