SPONSOR
24 Ağustos 20182,169 Görüntülenme0 Yorum
Günebakan Çiçeği Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Günebakan Çiçeği Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Günebakan Çiçeği Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

SPONSOR

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, sizler için derlediğimiz bu güzel banyo lif modelleri 2018 çeşitlerine bakmadan geçmeyin, diğer bir sizlerinde görmesini istediğimiz ve hem gösterişli hem de kullanışlı olan bu Günebakan Çiçeği Lif Yapımını paylaşıyoruz.

Günebakan Çiçeği Lif Yapımı
Günebakan Çiçeği Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işini biliyorsanız rahatlıkla yapabileceğiniz bu Yuvarlak Günebakan Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirisiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Kenarı Çiçekli Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve yapımı da bir o kadar hoş olan bu Yuvarlak Kenarı Çiçekli Lif Modeli Yapımı linkine kesinlikle bakın derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına Günebakan Çiçeği Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Günebakan Çiçeği Lif Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN