27 Ekim 2018916 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu
Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, benim hayran kaldığım bu 2019 yuvarlak takım lif örneklerinden olan ve eminim ki gerek o güllü motiflerine gerekse de renk uyumuna en az benim kadar hayran kalacağınız bu Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Lif Örgü Sevdası çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve tığ işi lif örgüleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Güllü Takım Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Tığ İşi Güllü Lif Modellerinden olan ve görenlerinde gözlerini alamayacağı bu Gül Desenli Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına detaylı ve samimi dille anlattığı bu Güllü Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güllü Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN