15 Nisan 2019679 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Güllü Yıldız Lif Modeli Yapımı Videolu
Güllü Yıldız Lif Modeli Yapımı Videolu

Güllü Yıldız Lif Modeli Yapımı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni yıldız lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki son dönemlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Güllü Yıldız Lif Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Güllü Yıldız Lif Modeli Yapılışı
Güllü Yıldız Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Lifperisi Arzu Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte tercih edebileceğiniz bu Güllü Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Örgü Yıldız Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde gerçekten beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Nazar Yıldızı Lif Modeli Yapımı linkine tıklamanızı rica ediyorum.

Lifperisi Arzu Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Güllü Yıldız Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güllü Yıldız Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN