SPONSOR
04 Kasım 20182,349 Görüntülenme0 Yorum
Güllü Üçgen Yaka Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Güllü Üçgen Yaka Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Güllü Üçgen Yaka Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sitemize eklediğimiz bu Çok Güzel Lif Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra banyonuza da renk katacak olan bu Güllü Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Güllü Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımı
Güllü Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Yeni Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi lif örgüleri severlerin bayılacağı bu Gül Motifli Üçgen Lifini umarım sizlerde kolayca yaparsınız, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir İki Renkli Üçgen Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayran kaldığı bu Tomurcuklu Lif Takımı 2 Üçgen Lif Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına ayrıntılı ve samimi şekilde anlattığı bu Güllü Üçgen Yaka Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Güllü Üçgen Yaka Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN