25 Ekim 20175,021 Görüntülenme0 Yorum
Güllü Tutacak Modeli Yapımı Türkçe Videolu
Güllü Tutacak Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Güllü Tutacak Modeli Yapımı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bugün kullanışlı El Örgüsü Örneklerinden olan gerek desenleri gerekse renkleri ile hoşunuza gideceğini düşündüğüm mutfağınıza örgü tutacak modellerinden olan ve örüp bitirdikten sonra kullanmaya eskitmeye kıyamayacağınız kadar güzel olacak olan bu Güllü Tutacak Modeli Yapılışını şimdi paylaşıyorum.

Güllü Tutacak Modeli Yapılışı
Güllü Tutacak Modeli Yapılışı

Kullanışlı olduğu kadar da desenleri ile de mutfağınıza renk katacak olan bu Tığ İşi Tutacak Örneğini umarım sizlerde en kısa zamanda zorlanmadan yapabilirsiniz, şimdiden örmeyi planlayanların ellerine kollarına sağlıklar olsun güzel günlerde kullanmak nasip olsun inşallah.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğim Yeni Tığ İşi Babet Patik Modellerinden ve Emelce Örgü Çeşitlerinden olan bu Nazar Boncuğu Modeli Patik Yapılışı linkine girip bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum canlarım.

Renkli Hayat Bahçesi Youtube Kanalına Güllü Tutacak Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Güllü Tutacak Modeli Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN