13 Ekim 20181,227 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Güllü Kare Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı
Güllü Kare Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı

Güllü Kare Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sitemizde bulunan bu yeni banyo lif örnekleri 2019 çeşitlerine bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığım ve eminim ki desenleri ile banyonuza da renk katacak olan bu Güllü Kare Lif Modeli Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Güllü Kare Lif Modeli Yapılışı
Güllü Kare Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Örnekleri Liflerine gerçekten çok yakışır olan ve tığ işi severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Yeni Kare Lif Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman evvel sitemize eklediğimiz diğer bir Çiçekli Kare Lifleri 2018 çeşitlerinden olan ve bir o kadar da kullanışlı olan bu Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Örgü Örnekleri Youtube Kanalına Güllü Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Güllü Kare Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN