25 Şubat 20185,552 Görüntülenme0 Yorum
Güllü Babet Patik Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Güllü Babet Patik Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Güllü Babet Patik Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, 6 Numara Tığ İle Gül Desenlerine hayran kalacağınıza emin olduğum bu 2018 tığ işi gül desenli babet patik modellerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra eskitmeye kıyamayacağınız bu Güllü Babet Patik Yapılışını şimdi paylaşıyorum.

Güllü Babet Patik Yapılışı
Güllü Babet Patik Yapılışı

Tam anlamıyla 2018 Nihalin Örgü Dünyası Çiçekli Babet Patik Örneklerine yakışır olan bu Ayrıntılı Anlatım Güllü Babet Patik Modelini inşallah sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018 Çok Güzel Patik Örneklerinden olan ve göze de hoş gelen bu Tığ İşi Çeyizlik Kolay Patik Yapımına bakmanızı şiddetle rica minnet ediyorum kızlar.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Güllü Babet Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Güllü Babet Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-13 patik-modelleri-59 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-11 patik-modelleri-27 patik-modelleri-67 patik-modelleri-33 patik-modelleri-45 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN