03 Şubat 20196,394 Görüntülenme0 Yorum
Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı
Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı

Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ işi uzun lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki banyonuza da renk katacak olan bu Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapılışı
Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Günlüğüm Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son dönemlerde çeyizlik örgülerin olmazsa olmazlarından olan bu Güllü Uzun Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Örgü Uzun Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerin de en kısa zamanda yapmak için sabırsızlandığı bu Lego Uzun Lif Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Gül Dalı Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Gül Dalı Uzun Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN