04 Şubat 20194,405 Görüntülenme0 Yorum
Gül Dalı Kare Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
Gül Dalı Kare Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Gül Dalı Kare Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle güllü lif örnekleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve son dönemlerde yeni kare liflerinin olmazsa olmazlarından olan bu Gül Dalı Kare Lif Modeli Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Gül Dalı Kare Lif Modeli Yapılışı
Gül Dalı Kare Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Günlüğüm Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve çeyizlik örgüler niyetine de yapabileceğiniz bu Kare Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Çok Güzel Kare Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 2019 Yeni Kare Lif Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin canlarım.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Gül Dalı Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gül Dalı Kare Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN