20 Ekim 20182,317 Görüntülenme0 Yorum
Gonca Güllü Örgü Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Gonca Güllü Örgü Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Gonca Güllü Örgü Patik Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, sitemize eklediğimiz bu yeni patik örgüleri 2019 çeşitlerinden olan ve tığ işi patikleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Gonca Güllü Örgü Patik Modeli Yapımını sizlere zevkle sunuyoruz.

Gonca Güllü Örgü Patik Modeli Yapımı
Gonca Güllü Örgü Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Patik Örgülerine çok yakışır olan ve eminim ki bitirdikten sonra gül desenlerinin ayaklarınızda çok şık duracağı bu Güzel Örgü Patik Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirip güzel günlerde kullanırsınız canlarım, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir İki Renkli Patik Örneklerinden olan ve benim de çok beğenip sizlere şiddetle tavsiye ettiğim bu Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapımına bakınız lütfen.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına samimiyeti ile anlattığı bu Gonca Güllü Örgü Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gonca Güllü Örgü Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-80 patik-modelleri-20 patik-modelleri-8 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-56 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-91 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-70
BIR CEVAP YAZIN