09 Ekim 20182,685 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Gelinlik Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu
Gelinlik Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu

Gelinlik Lif Modeli Yapımı Açıklamalı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, gördüğünüz ilk andan itibaren hayran kalacağınız bu 2019 gelinlik lif örneklerinden olan ve eminim ki örüp bitirdikten sonra gösterişli yapısı ile banyonuza da renk katacak olan bu Gelinlik Lif Modeli Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz.

Gelinlik Lif Modeli Yapılışı
Gelinlik Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Lif Modellerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kızlarınızın da çeyizine gönül rahatlığı içinde kaldırabileceğiniz bu Tığ İşi Gelinlik Lif Modelini umarım sizlerde zevkle yapabilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Lif Örgüleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de çok beğendiğim bu Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına Gelinlik Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Gelinlik Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN