SPONSOR
14 Eylül 20173,737 Görüntülenme0 Yorum
Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

SPONSOR

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, birazdan yapımı çok komik ve eğlenceli olan yeni evliler veya evlilik arifesinde olanlar için kaçınılmaz bir fırsat olarak gördüğüm En Yeni Çeyizlik Lif Modellerinden olan ve kullanırken dahi anıların gözlerinizin de canlanacağı Farklı Lif Örgü Örneği olan bu Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapılışını sizlere sunuyorum.

Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapımı
Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapımı

Aşağıdaki öğretici şekilde hazırlanan Gelin Damat Püsküllü Lif Nasıl Yapılır? videosunu izlediğinizde göreceksiniz ki renk uyumu oldukça önemli canlarım, eğer kendi zevkinize uygun şekilde tercih ederek örerseniz işin sonunda ortaya çok daha güzel bir Desenli Yeni Lif Modeli çıkacaktır, yapacakların elleri kolları dert görmesin inşallah güzel günlerde kullanmak nasip olsun hepinize.

Sitemizde bulunan ve oldukça çok beğenilen El Örgüsü Çeşitlerinden olan diğer bir Yeni Lif Modellerinden olan Yaprak Lif Yapımına bakmadan geçmeyin derim kızlar, eğer eliniz boş kalırsa tabi Gelin Damat Desenli Püsküllü Modelini ördükten sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Her zaman olduğu gibi özenerek bizler için Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Ören Hanım Youtube Kanalına şükranlarımızı ve başarılarının devamını gönderiyoruz.

Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN