06 Şubat 20204,842 Görüntülenme0 Yorum
Fıstıklı Yaprak Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı
Fıstıklı Yaprak Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Fıstıklı Yaprak Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2020 çiçekli iğne oyaları işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve eminim ki sizlerin de bitirdiğinizden sonra çok beğenecekleri bu Fıstıklı Yaprak Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Fıstıklı Yaprak Tığ Oyası Yapılışı
Fıstıklı Yaprak Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz de çeyizlik oyalar niyetine tercih edip kaldırabileceğiniz bu Fıstıklı Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Güzel Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayran kalıp çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 2020 Kalem Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Fıstıklı Yaprak Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Fıstıklı Yaprak Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN