26 Ekim 2020850 Görüntülenme0 Yorum
Fıstık Yeşili İki Şiş İle Patik Yapımı
Fıstık Yeşili İki Şiş İle Patik Yapımı

Fıstık Yeşili İki Şiş İle Patik Yapımı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle patik örnekleri örmek isteyenlerin kaçırmamasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki gördüğünüz ilk andan itibaren ilk fırsatta örmek için en az benim kadar çok sabırsızlanacağınız bu Fıstık Yeşili İki Şiş İle Patik yapımını sitemize ekliyoruz kıymetli hanımlar.

Fıstık Yeşili İki Şiş İle Patik
Fıstık Yeşili İki Şiş İle Patik

Tam anlamıyla Gülümseten Marifetler Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerinde ki desenlerini etrafınız da görenlerinde hayran kalıp gözlerini alamayacakları bu şiş örgü patik modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni yapım patik modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tunus İşi Çilekli Patik Yapılışı linkine tıklamadan geçen pişman olur.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek anlattıkları bu Fıstık Yeşili İki Şiş İle Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Fıstık Yeşili İki Şiş İle Patik Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-80 patik-modelleri-20 patik-modelleri-13 patik-modelleri-25 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-91 patik-modelleri-6 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN