19 Ağustos 20173,684 Görüntülenme0 Yorum
Fırfırlı Bayan Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Fırfırlı Bayan Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Fırfırlı Bayan Patik Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Fırfırlı Bayan Patik Yapılışı Türkçe Videolu Anlatım

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu bol dualı hayırlı günler olsun güzel meleklerim, Sevda Hanım yine bir yenilik çeşitlilik katarak gerçekten baya göze hoş gelen yeni sezon tığ patik modellerinden olan ve gösterişli hali ile de sizleri kendisine hayran bırakabilecek yumuşak yapısı ve canlı renkleri ile ortama hava katacak olan Fırfırlı Bayan Patik Modeli Yapımını sizler için şuanda sitemize ekliyorum canlarım..

Fırfırlı Bayan Patik Yapılışı
Fırfırlı Bayan Patik Yapılışı

Ayaklarınızı güzelce sıcacık tutacak bu el örgüsü örneğini kızlarınız içinde çeyizlik patik modeli olarak ta gönül rahatlığı ile de örebilirsiniz canlarım,, şimdiden yapacaklara kolaylıklar olsun.

Kısa bir zaman önce paylaştığım andan itibaren yoğun ilgi gören diğer bir değişik patik örgüsü örneklerinden olan ve beğeneceğinizi düşündüğüm Çeyizlik Fiyonklu Patik Modeli Yapımına zaman ayırıp bakmanızı tavsiye ediyorum, Tığ İşi Fırfırlı Patik Örneğini tamamlayıp resimlerini bana atabilirsiniz kızlar.

Sevgili Ayşenin Oya İşlemeleri Kanalı güzle ve detaylı anlatımı ile Fırfırlı Bayan Patik Nasıl Yapılır? videosunu yaptığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Fırfırlı Bayan Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-13 patik-modelleri-22 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-25 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-95 patik-modelleri-27
BIR CEVAP YAZIN