30 Mart 20191,535 Görüntülenme0 Yorum
Etamin Kalp Deseni Yapılışı Videolu Anlatımlı
Etamin Kalp Deseni Yapılışı Videolu Anlatımlı

Etamin Kalp Deseni Yapılışı Videolu Anlatımlı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle yeni kanaviçe modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki son dönemlerde çeyizlik işlemelerinde olmazsa olmazlarından olan bu Etamin Kalp Deseni Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Etamin Kalp Deseni Yapımı
Etamin Kalp Deseni Yapımı

Tam anlamıyla Canım Anne 2019 çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Kalp Desenli Etamin Modelini umarım sizlerde zorlanmadan güzelce yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir İşleme Oya Örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde gerçekten çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Mavi Mor Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Canım Anne Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Etamin Kalp Deseni Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Etamin Kalp Deseni Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN