02 Mart 202016,154 Görüntülenme0 Yorum
En Son Tığ İşi Havlu Kenarı Modelleri
En Son Tığ İşi Havlu Kenarı Modelleri

En Son Tığ İşi Havlu Kenarı Modelleri

Kolay ve şık modeller ile tığ işi havlu kenarları herkes tarafından tercih ediliyor. Bu modelleri yapmak zahmetli olsa da buna değiyor. Bu modeller şu şekildedir;

• Yuvarlak Çiçekli Modeller

Günümüzde artık klasik haline gelen tığ işi havlu kenarı modelleri çok fazla tercih ediliyor. 10 milimlik serum halkalar kullanılıyor. Ardından ise tığ işi ile modeller uygulanıyor.

• Uğur Böceği Modeli

Tığ işi ile boncuğun uyumu oldukça hoş bir görünüm sergiliyor. Özellikle çeyizlerde sıkça tercih ediliyor.

• Kalpli Model

0.50 milimetrelik tığ ile yapılan bir model olmaktadır. Bu model yapılırken polyester ip tercih edilmektedir. Modelin rengi ise tamamen sizin isteğinize göre yapılabilmektedir.

• Metre Boncuklu Model

Boncuklu modelin bu yapımı oldukça kolaydır. Ancak boncukları kesilmesi biraz uğraştırır. Bundan dolayı zahmetli olsa da herkes tarafından oldukça tercih edilmektedir.

• Nazar Boncuğu Modeli

Halkalar yardımı ile yapılan pratik bir modeldir. Uğraştırıcı olsa da oldukça kolay bir yapıma sahip.

Böyle bir havlu kenarı eminim ki herkesi cezbedecek güzellikte. Serum halkalarla yapılan çiçekler birleştirilerek muhteşem bir havlu kenarı ortaya çıkıyor.

Yine çok güzel görünen bir tığ işi havlu kenarı daha. Mutfak ve banyolarınızda kullanacağınız havlularınız için çok şık duracak bir havlu kenarı örneği.

Çok eskilerde anneannelerimizin yaptığı örneklerden bir tanesi olan bu havlu kenarı gerçekten çok gösterişli görünüyor. 3 turuncu çiçek ve 2 beyaz çiçekten oluşan büyük bir çiçek.

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN