21 Eylül 2019789 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
En Kolay Uzun Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu
En Kolay Uzun Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

En Kolay Uzun Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle tığ işi kolay lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu En Kolay Lif Yapımını sitemizde yayılıyoruz meleklerim.

En Kolay Uzun Lif Yapımı
En Kolay Uzun Lif Yapımı

Tam anlamıyla Lifperisi Arzu çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Çok Kolay Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan geçmeyin lütfen.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir En Basit Lif Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla dile getirdikleri bu Çeyizlik Kolay Lif Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Lifperisi Arzu Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu En Kolay Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

En Kolay Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN