29 Kasım 20174,938 Görüntülenme0 Yorum
Düğme Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
Düğme Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Düğme Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle güzel yazma kenarı işlemesi yada Yeni Kolye Kenarı İşlemesi örmek isteyenler için güzel bir sürpriz olacağını düşündüğüm bu Tığ İşi Düğme Oyası Örneklerinden olan ve sizlerinde en az benim kadar beğenip en kısa zamanda örmek isteyeceğini tahmin ettiğim bu Düğme Oyası Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Düğme Oyası Yapımı
Düğme Oyası Yapımı

Hayranlıkla takip ettiğim ve tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Modellerine layık olan ve benimde hoş bulduğum bu 2018 Düğme Oyası Modelini kısa sürede bitirmeniz dileğiyle canlarım, güzel günlerde kullanmak nasip olsun.

Canlı renklerine hayran olacağınız bu Yeni İplik Oyası Modellerinden olan ve göze hoş gelen bu İki Renkli İplik Oyası Yapımına girip bakmanızı tavsiye ediyorum kızlar.

Kendine has üslubu ve akıcı anlatımı ile bizler için Düğme Oyası Nasıl Yapılır? videosunu oluşturan Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Düğme Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN