18 Aralık 20181,963 Görüntülenme0 Yorum
Dört Kanat Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Dört Kanat Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Dört Kanat Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle tığ işi kare lif modelleri 2019 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki banyonuza da renk katacak olan bu Dört Kanat Çiçekli Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Dört Kanat Çiçekli Lif Modeli Yapımı
Dört Kanat Çiçekli Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Günlüğüm çalışanlarının yine her zaman ki gibi titizlikle oluşturduğu bu Çiçekli Kare Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan örebilirsiniz, şimdiden ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Kare Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde o üzerinde ki desenlerine hayran kalıp tercih ettikleri bu Çizgili Zikzak Kare Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına samimi şekilde ve akıcı dille anlattığı bu Dört Kanat Çiçekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Dört Kanat Çiçekli Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN