28 Mart 20182,152 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle puf çiçekli lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve gerek o desenlerine gerekse de yapılışına hayran kalacağınız bu Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımı
Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Güzel Lif Örneklerine yakışır olan bu Tığ İle Dilimli Lif Modelini inşallah sizlerde sorunsuz şekilde yapabilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir 2018 Lif Modellerinden olan bu Kare Helezon Lif Modeli Yapılışı llinkine tıklamanızı rica ediyorum.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına Dilimli Puf Çiçekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Dilimli Puf Çiçekli Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN