02 Şubat 20182,992 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Detaylı Uzun Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Detaylı Uzun Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Detaylı Uzun Lif Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle uzun banyo lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve hepinizin çok ama çok seveceğini düşündüğüm bu Detaylı Uzun Lif Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz.

Detaylı Uzun Lif Yapımı
Detaylı Uzun Lif Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Yeni Lif Örneklerine yakışır olan bu 2018 Tığ İşi Uzun Lif Modelini umarım sizlerde zevkle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız bu Kabartmalı Lif Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Yıldız Kabartmalı Yuvarlak Lif Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin canlarım.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına Detaylı Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Detaylı Uzun Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN