SPONSOR
13 Kasım 20181,826 Görüntülenme0 Yorum
Dekor Çiçek Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu
Dekor Çiçek Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Dekor Çiçek Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 çiçekli lif modellerinden olan ve eminim ki en kısa zamanda bitirdikten sonra o dekor tarzı evinize hava katacak olan bu Dekor Çiçek Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Dekor Çiçek Lif Yapımı
Dekor Çiçek Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Tığ İşi Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Dekor Çiçekli Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçekli Lif Örgülerinden olan ve sitemizde görenlerine çok sevip tercih ettiği bu Çeyizlik Kare Rokoko Çiçekli Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Dekor Çiçek Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Dekor Çiçek Lif Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN