16 Ekim 20182,748 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Damat Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu
Damat Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Damat Lif Modeli Yapılışı Açıklamalı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sitemizde bulunan bu 2018-2019 elbise lif örneklerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için sabırsızlandığım ve banyonuza da renk katacak olan bu Damat Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz.

Damat Lif Modeli Yapımı
Damat Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve çeyizlik örgülerin olmazsa olmazlarından olan bu Güzel Damat Lif Modelini umarım sizlerde zevkle örebilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Gelin Damat Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde örmeyi tercih ettiği bu Gelin Damat Desenli Püsküllü Lif Yapımı linkine bir ablanız olarak tıklamanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde anlattığı bu Damat Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Damat Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN