17 Şubat 20191,190 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Dalgalı Zikzak Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Dalgalı Zikzak Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Dalgalı Zikzak Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 yeni yuvarlak lif örnekleri severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki banyonuza da renk katacak olan bu Dalgalı Zikzak Yuvarlak Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Dalgalı Zikzak Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Dalgalı Zikzak Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Günlüğüm Tığ İşi Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de hediyelik niyetine örüp hediye edebileceğiniz bu Zikzak Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Yuvarlak Lif Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Gül Dalı Yuvarlak Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Günlüğüm Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Dalgalı Zikzak Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Dalgalı Zikzak Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN